Muzejpedagoģiskajā programma — Mana dzimtene Latvija

14. novembris, 2018

8. novembrī 2. d klases skolēni apmeklēja Ogres Vēstures un mākslas muzeju, lai piedalītos muzejpedagoģiskajā programmā Mana dzimtene Latvija.

Gan Baltijas jūra, gan Gaiziņkalns un Daugava… tāpat pilis un muižas, meži un zvejnieku laivas – tas viss ir stāsts par mūsu Latviju.
Muzejpedagoģiskās nodarbības laikā muzeja gide ļoti interesanti palīdzēja skolēniem ieskatīties Latviju laiku lokos. Bērni uzzināja atbildes uz daudziem jautājumiem par Latviju. Kāda bija Latvijas teritorija pirms daudziem tūkstošiem gadu? Kad te ienāca pirmie cilvēki, un kāpēc? Kad radās Latvijas simbolika, kā valsts veidojās, līdz ir tāda, kādu to zinām un pazīstam šodien?

Muzejpedagoģiskās nodarbības noslēgumā skolēni piedalījās radošājā darbnīcā, kurā veidoja Ogres ģērboni.

2. d kl. audzinātāja Ļ. Maļinovska