Misijā “Rīgas vārti”

3. decembris, 2019

Š.g. 20. septembrī 3.e klase devās uz Mangaļsalu Rīgā, lai piedalītos biedrības Pelēkais vilks rīkotajā misijā “Rīgas vārti”.

Misija “Rīgas vārti” ir aktivitāšu kopums, kas ļāva 3.e klasei nedaudz iejusties 1. Pasaules kara karavīra lomā.

Dienas pirmajā pusē skolēni pārģērbās improvizētās karavīra drēbēs un devās uz apmācību. Viņi piedalījās nodarbībās, kuras notika tumšos bunkuros. Nodarbību laikā bija jāstrādā komandā un jāpievar lielākais bērnu izaicinājums – būt klusiem. Ik uz soļa skolēnus sagaidīja dažādi uzdevumi un šķēršļu trases.

Dienas otrajā pusē tika stāstīts par 1. Pasaules  kara karavīra ekipējumu un dzīvi karā.

Viss laiks tika pavadīts ārpus telpas, jūras tuvumā.

3.e klasei un skolotājai šī bija piedzīvojumiem, jaunu informāciju un iespaidiem bagāta diena.

Karīna Burija