Mātes diena

11. maijs, 2016

Maijs gandrīz ikvienam saistās ar ziedu smaržu. Tas ir ģimenes mēnesis, kad svinam Mātes dienu, godinām dzimtas stiprumu.

Maijs gandrīz ikvienam saistās ar ziedu smaržu. Tas ir ģimenes mēnesis, kad svinam Mātes dienu, godinām dzimtas stiprumu.

Katra dzīves sākums ir māmiņa. Viņa – sargātāja, auklētāja, lolotāja un visa laba mācītāja. Mātes mīlestība ir mīlestība bez nosacījumiem.

Bieži gadās bērniem sāpināt mammu, varbūt ne tīšuprāt, tad sirdī iezogas rūgtums un bēdas, bet mīlestību tās nespēj aizēnot.

Mātes misija visos laikos ir ziedoties. Īpaši mūsdienu sarežģītajā pasaulē. Savstarpējās attiecības, steiga, ikdienas skarbums. Bet pretī bērnu mirdzošās acis.

Mūsu skolas bērnu māmiņas, es novēlu, lai vizbuļu ziedi, kuros atspīd viss debess zilums un zeltainie saules stari dāvā Jums laimes un pateicības sajūtu!

Ģimene – tas ir atbalsts mūsu ikdienas gaitām, mūsu mīlestība un prieks. Ikvienai ģimenei šajos svētkos vēlu saticību, veselību un mīlestību!

Ogres sākumskolas direktore Māra Banka

Vēl raksti šajā kategorijā