Mācību ekskursijā uz motocikliem

31. maijs, 2019

5.b klases skolēnus šajā dienā uz neaizmirstamu pasākumu uzaicināja Keitijas tētis Kaspars Ķiršakmens, noorganizējot daudzu Latvijas motoklubu dalībniekus parādes braucienam.

23. maijs mūsu skolā bija mācību ekskursiju un pārgājienu diena. 5.b klases skolēnus šajā dienā uz neaizmirstamu pasākumu uzaicināja Keitijas tētis Kaspars Ķiršakmens. Pats Kaspars brīvajā laikā daudz nodarbojas ar motobraukšanu un ir Ogres motokluba biedrs. Viņš noorganizēja daudzu Latvijas motoklubu dalībniekus parādes braucienam, kura laikā tika izvizināti arī visi klases bērni. Tā bija brīnišķīga paraugstunda dažādos skatupunktos – gan kā vecāku, skolas un bērnu prasme vienoties kam kopīgam, gan paraugstunda zēniem, ka var ne tikai atrast savām interesēm piemērotu nodarbošanos, bet arī dāsni dalīties ar citiem cilvēkiem, gan kā piemēru kopības un vienotības spēkam.

Skolas vārdā izsaku vissirsnīgāko pateicību gan Kasparam Ķiršakmenim, gan viņa draugiem par brīnišķīgo iepēju, kā arī Rolanda un Līvas mammai par rūpēm un gādību pasākuma otrajā daļā.

Informāciju sagatavoja,
5. b klases audzinātāja Skaidrīte Logina