Eiropas darbnīca Ogres sākumskolā

21. maijs, 2019

Eiropas darbnīcas uzdevumi mudina skolēnus būt zinošiem un aktīviem, kā arī pilnveido izpratni par ikviena iedzīvotāja lomu Latvijas, Eiropas un pasaules līdzveidošanā.

9. maijs – Eiropas diena, ko atzīmējam arī mēs, Ogres sākumskolas skolēni un pedagogi. Šajā mācību gadā sākumskolas skolēniem bija iespēja piedalīties Eiropas darbnīcas konkursā “Zinu. Protu. Daru”, kura uzdevums ― skaidrojošās vārdnīcas izveide.

Eiropas darbnīcas uzdevumi mudina skolēnus būt zinošiem un aktīviem, kā arī pilnveido izpratni par ikviena iedzīvotāja lomu Latvijas, Eiropas un pasaules līdzveidošanā. Arī ikdienā pedagogi mudina skolēnus noticēt saviem spēkiem, līdzveidojot Latviju, Eiropu un pasauli!

Desmit uzvarētāju klases kā balvu saņēma saldumu grozu, starp labākajiem arī mēs, Ogres sākumskolas 1.a, 2.d un 3. b klases.

Lai mums izdodas arī turpmāk!