Mācību ekskursija uz maizes ceptuvi “Lāči”

13. aprīlis, 2022

Pavasaris mūs sagaida ar patīkamām pārmaiņām – ir atkal iespēja doties ekskursijās, lai izzinātu, atklātu un izprastu. 1. b un 1. e klase šo iespēju nekavējoties arī izmanto.

Pavasaris mūs sagaida ar patīkamām pārmaiņām – ir atkal iespēja doties ekskursijās, lai izzinātu, atklātu un izprastu.

1. b un 1. e klase šo iespēju nekavējoties arī izmanto. Tā kā pirmo klašu programmā liela daļa dizaina un tehnoloģiju stundu ir paredzēta maizes ceļa izzināšanai, nolēmām, ka skolēniem arī dzīvē ir jāredz un jāizmēģina kaut neliela daļa no tā ceļa, kā top maize.

Lietainā, bet siltā pavasara rītā pirmo klašu skolēni devās savā pirmajā mācību ekskursijā uz maizes ceptuvi “Lāči”. Šeit skolēniem bija iespēja demonstrēt savas zināšanas un pieredzi par maizes tapšanas ceļu, savām acīm redzēt, kā izskatās dažādi darbarīki, un visbeidzot – pašu rokām no mīklas pagatavot savu maizes klaipiņu.

Bērnu prieks un interese par procesu liecināja – pirmā ekskursija ir izdevusies.

Pēc labi padarīta darba bija iespēja demonstrēt savas prasmes foto orienēšanās spēlē, meklējot apkārtnē dotos objektus.

Noguruši, bet priecīgi devāmies mājās katrs ar savu maizīti un kopīgu diplomu par uzcītīgu rudzu grauda spēka iepazīšanu ceptuvē “Lāči”.

Informāciju sagatavoja:
1.b klases skolotāja Dana Kolovanova
1.e klases skolotāja Līga Rudzīte