Justīne Stāvus sapņo par darbu bankā!

1. marts, 2016

10. februārī visā Latvijā notika Ēnu diena un mūsu skolas 5.c klases skolniece Justīne Stāvus dalās savā pieredzē par piedzīvot bankā!

DSCN7225Š.g. 10. februārī visā Latvijā notika Ēnu diena.  Skolēniem, kuri  domā par nākotnes profesiju,  tā ir lieliska iespēja uzzināt par to. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Arī man šogad tāda iespēja bija.

Plkst.10.00 tikos ar bankas Citadele  Ēnu dienas vadītāju Baibu Ozoliņu. Dienas sākumā bankas  filiālē noskatījāmies prezentāciju un iesaistījāmies darbā.

Interesanti šķita, ka Citadeles darbinieki ne tikai strādā birojā, bet   arī  izbrauc ārpus  filiāles.  Arī man  bija tāda iespēja  braukt līdzi uz tikšanos.Tikšanās notika Pārogrē, kur mums stāstīja par Ogres novada uzņēmējiem. Šajā tikšanās reizē  mums bija iespēja izveidot vienu no filiāles suvenīriem – pildspalva ar savu vārdu.

Noslēgumā devāmies uz  pusdienām.

Šī bija fantastiska iespēja un pieredze gūt pieredzi par savu nākotnes profesiju. Ceru, ka  arī turpmāk piedalīšos  līdzīgā pasākumā! Paldies Citadeles bankai par piedāvāto iespēju!

Informāciju sagatavoja,
Justīne Stāvus , Ogres sākumskolas 5.c klases skolniece