Jauno satiksmes dalībnieku forums

29. maijs, 2016

18.maijā pie Ogres novada Sporta centra halles norisinājās Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) rīkotā “Jauno satiksmes dalībnieku foruma” Ogres posma sacensības.

Saites

Piedaloties 10–12 gadus veciem skolēniem, bija jāveic teorētiskais uzdevums par ceļu satiksmes noteikumiem, pirmo medicīnisko palīdzību un velosipēdu uzbūvi, kā arī divi praktiskie uzdevumi – šķēršļu pārvarēšana un īpašā ugunsdzēsēju-glābēju misija.

Par uzvarētājiem šajās spraigajās sacensībās kļuva “Ašie braucēji” no Ikšķiles vidusskolas, kas nu var gatavoties Latvijas finālam. Panākuma gadījumā ikšķilieši izcīnīs iespēju pārstāvēt Latviju jau Eiropas mēroga sacensībās.

Savukārt otrajā un trešajā vietā attiecīgi ierindojās Ogres sākumskolas komandas – “BEF!!!” (Nikija Tēra, Laima Mangule, Kārlis Palsāns un Edgars Ričards Gremze ) un “Cilvēki ar riepām” (Emīls Veckaktiņš, Ralfs Tumaševs, Marta Gribuste un Amanda Aleksa Kirilova).

Jāpiebilst, ka Ogres posmā atkal ticis pārspēts pieteikušos komandu skaits – sacensībās iesaistījās 41 komanda.

Plašāk par “Jauno satiksmes dalībnieku foruma” Ogres posmu arī raidījuma Pieķerts sportojot sagatavotajā epizodē.