Ieteikumi veiksmīgai sadarbībai

23. marts, 2020

Ierosmes, padomi skolēniem, vecākiem, skolas darbiniekiem par attālinātu mācīšanās procesu Ogres sākumskolā.

Ieteikumi, lūgumi skolēniem

• Izstrādā savu dienas plānu mācību darbam, ieplāno laiku mācībām un brīvajam laikam.
  • Atrodi mājās vietu, kur varēsi ērti un pēc iespējas netraucēti mācīties, pārliecinies, ka Tev ir pieejams interneta pieslēgums, atbilstošā programmatūra. Ja radušās problēmas, lūdz palīdzību vecākiem vai skolotājiem.
  • Lūdzu, pārliecinies, ka e-klases vietnē esi ielogojies ar savu kā skolēna lietotājvārdu, izmantojot vecāku paroli un lietotājvārdu, ziņas no skolotājiem nesaņemsi.
  • Ja nevari atvērt e-klasi vai radusies e-klases sistēmas pārslodze, sazinies ar skolotāju.
  • Regulāri pārbaudi ziņojumus e-klases sistēmā. Darba dienās plkst. 9.00 – 15.00.
  • Veic skolotāju iesūtītos uzdevumus ar augstu atbildības sajūtu, parādot savas zināšanas, tas palīdzēs Tev pilnveidot sevi, savas zināšanas un prasmes.
  • Sazinies ar saviem skolotājiem regulāri, respektē skolotāja noteiktos termiņus, atbildi skolotājam un lūdz palīdzību, ja neizproti uzdoto vai radušās citas grūtības. Skolotāji ir Tavs atbalsts un palīgs šajā mācīšanās procesā.
  • 23.03.2020. pēc plkst. 16.00 sazinies ar klases audzinātāju, informē par to, kā veicies pirmajā attālināto mācību dienā.
  • Regulāri sazinies ar saviem draugiem un klases biedriem. Esi jauks, atbalstiet viens otru mācīšanās procesā.
  • Izmanto starpbrīžus starp uzdevumu veikšanu, lai rūpētos par sevi, būtu aktīvs, ēstu veselīgi un atpūstos svaigā gaisā.
  • Runā ar pieaugušajiem, lūdz palīdzību, ja radušās grūtības attālinātas mācīšanās procesā.
  • Neatliec uz vēlāku laiku to, kas jāizdara šodien.
  • Neapstājies pie pirmajām grūtībām, lūdz palīdzību, skolotāji ir Tavs atbalsts attālinātās mācīšanās procesā.
  • Ja esi nopietni saslimis un nevari piedalīties mācību darbā, lūdzu, nekavējoties informē klases audzinātāju.
  • Ja radušās tehniskas grūtības piedalīties attālinātā mācīšanās procesā, informē klases audzinātāju, viņa sazināsies ar skolas vadību un palīdzēs atrisināt radušos situāciju.
  • Attālinātās mācīšanās laikā Tev ir iespēja sazināties ar skolas psihologu, logopēdu, sociālo pedagogu e-klasē, ja nepieciešams atbalsts.
  • Rūpējies par sevi un esi organizēts!
  • Mēs ticam, ka šajā mācīšanās laikā gūtā pieredze Tev un mums visiem noderēs turpmāk!
  • Mēs esam lepni, ka esi gatavs iesaistīties un saproti, ka šī ir Tava iespēja gan pilnveidot, gan pārbaudīt sevi!

Ieteikumi un lūgumi vecākiem

• Lūdzam Jūsu atbalstu attālināta mācīšanās procesa nodrošināšanā, palīdzot Jūsu bērnam plānot samērīgu laiku mācībām un atpūtai.
  • Aicinām aktīvi sekot līdzi skolēna un skolotāja sadarbībai e-klases sistēmā, atbilstoši stundu sarakstam.
  • Lūdzam nekavējoties ziņot klases audzinātājam, ja slimības dēļ vai citu objektīvu iemeslu dēļ skolēns nevar piedalīties attālinātā mācīšanās procesā. Ja skolai būs iespēja, palīdzēsim risināt radušos situāciju.
  • Ogres sākumskolas skolotāju galvenais saziņas rīks ar skolēniem un vecākiem ir e-klases sistēma.
  • Mācību priekšmetu skolotāji ir rūpīgi izstrādājuši pārdomātu mācību plānu attālinātas mācīšanās nodrošināšanai, tāpat skolotāji ir pieejami konsultācijām.
  • Ja Jums vai Jūsu bērnam nepieciešams atbalsta personāla palīdzība attālinātās mācīšanās laikā, lūdzu, sazinieties ar psihologu, logopēdu, sociālo pedagogu e-klases sistēmā, vienojieties par sadarbības formu attālināti.
  • Paldies, ka esat ieinteresēti, lai attālinātā mācīšanās būtu efektīva! Ticam, ka sadarbojoties mēs spēsim nodrošināt attālināto mācīšanos veiksmīgi!
  • Būsim atbildīgi, saudzēsim savu un apkārtējo veselību!

Skolas darba laiks

• Attālinātā apmācībā skolas darba laiks, katru darba dienu plkst. 9.00 – 15.00.
  • Ja akūtas nepieciešamības gadījumā jāapmeklē skolas telpas, lūdzu, sazinieties ar klases audzinātāju vai administrāciju.

Mēs ticam un uzticamies jums, ka arī attālināti varam darboties tā, kā to paredz mūsu skolas vērtības: atbildīgi, radoši un sadarbojieties.