Grāmatu svētki pirmklasniekiem

8. februāris, 2018

2. februārī Ogres sākumskolas klasēs un gaiteņos varēja sastapt visdažādākos literāros tēlus.

2. februārī Ogres sākumskolas klasēs un gaiteņos varēja sastapt visdažādākos literāros tēlus.

Radošajās darbnīcās, ar kurām sākās Grāmatu svētki, pirmklasnieki veidoja katrs savu grāmatiņu. Skolēni devās no klases uz klasi, un katrā no tām 20 minūšu laikā bija jāveic konkrēts uzdevums: jārisina krustvārdu mīkla, jāklausās pasaka, jāzīmē, jāgriež un jālīmē. Lai pirmklasnieki varētu bez aizķeršanās nokļūt uz citu klasi, viņiem palīgos bija draudzīgas un atsaucīgas pavadones – Ogres sākumskolas Skolēnu padomes meitenes no vecākajām klasēm.

Kad skolēni bija izveidojuši grāmatiņu, visi devās uz  aulu, kur notika Masku karnevāls un diskotēka. 

Masku parādē devās prinči un princeses, velni un raganas, meža zvēri, kaķi, zaķi, peles…

Paldies skolēniem, klašu audzinātājām, skolēnu vecākiem un skolēnu padomei!

Informāciju sagatavoja direktores vietniece Aija Sirsniņa