Gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lielkoncertam “Augstāk par zemi”

23. septembris, 2019

No 22. līdz 28. augustam Ogres sākumskolas mūsdienu deju kolektīva ”Karamelles” dejotāji cītīgi dejoja, piedaloties mūsdienu deju modelēšanas seminārā Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā.

Kamēr lielākā daļa skolēnu vēl ķēra vasaras pēdējos saules starus un baudīja siltās dienas peldoties vai braucot ar velosipēdu, tikmēr Ogres sākumskolas mūsdienu deju kolektīva ”Karamelles” dejotāji cītīgi dejoja un no 22. līdz 28. augustam piedalījās mūsdienu deju modelēšanas seminārā Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā. Tika koriģētas jau zināmās dejas un mācītas jaunas dejas. Bērniem bija lieliska iespēja novērtēt arī citu kolektīvu sagatavotības pakāpi un smelties iedvesmu un apzināt sava kolektīva dejotprieku.

Starp vairāku stundu mēģinājumiem “Karamelles” atrada laiku arī antigravity jogas nodarbībai, kurā dejotāji daudz smējās, sajuta vēl neapzinātus sava ķermeņa muskuļus un katrs pēc savām spējām pildīja dažādas grūtības pakāpes vingrinājumus, iejutās zvēriņu pozās – lidojošā vāvere, stārķis, taurenis, bitīte un daudzi citi.

Kopīgi pavadījām arī nakts stundas, ļaujoties ne tikai miegam, bet saliedējoties, spēlējot dažādas spēles un baudot naksnīgo Jelgavas pilsētu.

Kā tad pagāja deju nometne? Lūk, pievienotajā Edgara Dimanta video. Varbūt starp tūkstošiem bērnu un jauniešu izdodas ieraudzīt arī kādu Karamellīti?!

https://www.dropbox.com/s/wnncltv2rte5iwa/Atskata%20video.mp4?dl=0

Vēl daudz ir jāiemācās, lai līmenis būtu augsts un mēs spētu pārstāvēt savu skolu un pilsētu deju svētkos, bet kopā mēs to varam – treniņi, treniņi, treniņi! Gaidām visus dejotgribētājus un tiekamies skatē jau novembrī!