Dubultbalva mācību gada noslēgumā

4. jūnijs, 2015

Veikmīgais maijs – tā noteikti var teikt Ogres sākumskolas 4.c klases skolēni, skolēnu vecāki un klases audzinātāja Jolanta Bardovska. Tā reti notiek, ka nepaspēj vienu balvu saņemt, kad jau otra – tiek pasludināta.

No brīža, kad tika izsludināta pieteikšanās ZZ (zelta zivtiņas) Čempionātā,paralēli norisinājās ZZ Online Čempionāts, kurš noritēja sešas nedēļas,šajā laikā aktīvi bija jāveic dažāda veida uzdevumi (ātrrakstīšana, labirints,tests par Latgali, Vidzemi,Kurzemi utml.) Mūsu klases skolēni aktīvi tajā iesaistījās jau pirmajā nedēļā,  100% piedaloties. Tieši tas palīdzēja šo uzvaru iegūt. Ja nebija pa spēkam pašiem tikt galā ar kādu uzdevumu, tad palīgā devās vecāki, brāļi un māsas. Un maija nogalē par Online Čempionāta labāko klasi ar 17748  punktiem kļuva Ogres sākumskolas 4. c klase, balvā saņemot ekstrēmo piedzīvojumu tornī “Vells” Siguldā.

Vells-kopaa

  • VELLS ir varoņdarbu tornis Siguldā, kur vienam pašam un kopā ar citiem gūt pārliecību par saviem spēkiem, iepazīt savu dziļāko būtību un piedzīvot nebijušu, varenu brīvības sajūtu.
  • VELLS ir īpaša no Latvijas stiprākajiem kokiem veidota konstrukcija deviņstāvu mājas augstumā, pa kuras kājām var uzrāpties līdz pašam debesjumam un pēc tam skaisti lidināties lejup , protams, esot stingri piesaitētam virvē un saņemot profesionālu instruktoru padomus.
  • VELLS saliedē kolektīvus, jo te vienam ir jātur, otram jārāpjas, trešam jāuzmundrina, ceturtam jāpriecājas līdzi. Un VELLS spēcīgi uzšķiļ uguni individuālo varoņdarbu cienītājos http://vells.lv/.

Tas bija neizsakāmi liels prieks un azarts, neskatoties uz to, ka ekskursijas dienā laiks mūs nelutinājā,pat no gaisa lija smalks lietutiņš. Kā nu būs? Vai instruktori būs gatavi mūs laist kāpt augstajā tornī,kura augstums ir apmēram 25 – 30 metri , tas ir, deviņstāvu mājas augstumā? Izdzirdot instruktoru sacīto: „Vai tad tas ir lietus? ” Viss bija skaidrs,ka nopelnīto dāvanu varēsim izbaudīt no sirds. Katram bija iespēja tikt pašā torņa galotnē,ko arī lielākā daļa skolēnu realizēja. Neatlaidība un mērķis tikt līdz pašai augšai izdevās lielākajai daļai, neskatoties uz to, ka gan kājas trīcēja,gan pārdabiskās bailes tika pārvarētas, mērķis sasniegts.

Vells-kapsana

Torņa smailē pavērās skaista ainava . Zinājām, ka Sigulda ir skaista,bet no šī torņa virsotnes tā šķita vēl skaistākā. Pēc 4 stundu ilgām aktivitātēm tikām cienāti ar ļoti garšīgām pusdienām,tēju un augļiem. Paldies ZZ organiztoriem un Valmieras „Ežiem”, jo viņi bija tie,kas nodrošināja mums pilnīgu drošību,ka pat galvā neienāca neviena slikta doma,ka kāds varētu netikt torņa virsotnē.

Vells-kopbilde-2

Laimīgi devāmies mājup. Iespaidu bija daudz, tie lija pārpārēm, nevarējam rimties ne vakarā to klāstot vecākiem , ne otrā dienā – pārrunājot un daloties savos iespaidos klasē.

Mūsu veiksmes stāsts ar to nebeidzās,izrādās,ka mūsu skolotāja visas dienas garumā bija turējusi pie sevis lielo pārsteigumu – noslēpumu,kamēr mēs kāpām Siguldas tornī.

Lotte-kopaa

Maija nogalē pēdējās vizuālās mākslas stundās pēc mūsu skolotājas iniciatīvas un ar vizuālās mākslas skolotājas atbalstu zīmējām suņu meitenei Lotei limonādes mašīnu,jo bija izsludināts konkurss. To bija izsludinājusi AS Aldaris kā konkursa uzdevumu. 29 zīmējumi tiešām visiem izdevušies labi. Tā kā konkursa nolikumā prasība bija,ka jābūt vienam zīmējumam no visas klases , tad galvas un labākās idejas likām kopā,sagatavojām skici. Ķērāmies pie darba. Katram bija iespēja uzzīmēt un izkrāsot kaut vienu mašīnas riteni. Mūsu darbu uz AS Aldari nogādāja Gustava mamma. Par to viņai paldies!

Lotemaa

Konkursam noslēdzoties, izrādījās, ka esam uzzīmējuši vislabāko Lotes limonādes māšīnu! Tā bija negaidīta, bet prieka pilna ziņa, tas bija superpārsteigums,jo paši bijām gatavojušies 30.maijā doties klases  ekskursijā uz Lotes zemi Pērnavā. Bet te pēkšņi dāvana – brauciens uz Lotes zemi visai klasei un ļoti ,ļoti daudz Lotes limonādes, ko baudīsism septembrī.Vai tā nav veiksme? Vai varbūt – balva par mērķtiecīgi veiktu darbu, par saliedētu un vienotu kolektīvu, par uzdrošināšanos?

2015. gada 30. maiju mēs atcerēsimies kā saulainu, piedzīvojumiem bagātu un lielisku dienu Lotes zemē!

Loteszeme-prieks

Paldies mūsu aktīvajai klases audzinātājai Jolantai Bardovskai ,vizuālās mākslas skolotājai Sandrai Latvelei ,mūsu vecākiem un AS „Aldaris” par konkursa organizēšanu un dāvanu!

Saulainu, radošiem piedzīvojumiem bagātu vasaras brīvlaiku visiem!

Justīne Stāvus un Elizbete Rislinga,
Ogres sākumskolas 4.c klases skolnieces