4.c piedalās “Izklausies redzēts”

7. oktobris, 2016

25. septembra vakarā sākās pašmāju TV šova “Izklausies redzēt ” trešā sezona, kurā iespēju filmēties kā dāvanu sņēma 4.c klase. Ēterā 4.c klase būs redzama 16. oktobrī, ceturtajā šova raidījumā.

Saites

izklausies_redzets_tv_klase

25. septembra vakarā sākās pašmāju TV šova “Izklausies redzēt ” trešā sezona. Skolotāja Aiga Vīksne ar savu audzināmo klasi 4.c pirmajā septembrī saņēma dāvanu un pārsteigumu no Elitas Gecas (bērnu pirmā klases audzinātāja) iespēju filmēties ar aktieri (no seriāla “Ugunsgrēks”), operdziedātāju Emīlu Kivlenieku šajā šovā. Emīls ir viens no šīs sezonas šova dalībniekiem.

Ēterā 4.c klase būs redzama 16. oktobrī, ceturtajā šova raidījumā. Bērni ieguva iespēju vērot filmēšanas procesu, izbaudīt uzstāšanos uz skatuves ar slavenu mākslinieku, tikties ar Latvijā populāriem cilvēkiem. Interesants, aizraujošs bija mēģinājums pirms filmēšanās, kad Emīls viesojās Ogres sākumsskolā. Bērnus pārsteidza mākslinieka balss un viņa brīvā uzstāšanā.

Informāciju sagatavoja, klases audzinātāja Aiga Vīksne