2.b klases ekskursija uz DUS “Statoil”

12. oktobris, 2016

2.b klases skolēni 11. oktobrī apmeklēja degvielas uzpildes staciju „Statoil” Ogrē. Iesākot ekskursiju skolnieki tika iepazīstināti ar drošību un tika uzvilktas drošības vestes.

2.b klases skolēni 11. oktobrī apmeklēja degvielas uzpildes staciju „Statoil” Ogrē. „Statoil” uzņēmums savā darbībā pazīstams, kā augstu drošības standartu paraugs un augstas atbildības līderis. Iesākot ekskursiju skolnieki tika iepazīstināti ar drošību un tika uzvilktas drošības vestes.

Riharda Dāvida Smuškova mamma Sandra strādā uzņēmumā par Mazumtirdzniecības attīstības un atbalsta nodaļas vadītāju. Viņa pastāstīja, kā iegūst naftu, kā tā tiek pārstrādāta degvielā un kā dažādie degvielas veidi nonāk līdz automašīnu degvielas tvertnēm. Skolniekiem bija iespēja iepazīt degvielas stacijas uzbūvi un piedāvātos pakalpojumus.

Rainera Valaiņa mamma Inese Degvielas uzpildes stacijā strādā par pārdevēju. Viņa pastāstīja par Statoil Top produktiem veikalā Hot-dog un karstiem dzērieniem, un to, cik svarīgi ievērot pārtikas paškontroles noteikumus attiecībā uz drošu pārtiku. Skolniekiem bija iespēja pašiem pārbaudīt ar infrasarkano staru termometru, vai Hot-dog desiņa ir gatava.

Ekskursijas beigās skolēni nobaudīja pašu rokām pārbaudītu un kvalitātei atbilstošu Hot-dog un silto šokolādes dzērienu.

2.b klases audzinātāja Ilona