“Zelta Zivtiņas Čempionāta” Fināls Siguldā

25. maijs, 2022

Maija mēneša sākumā sākās “Zelta Zivtiņas Čempionāta” Fināls, kas pirmo reizi trīs nedēļu garumā norisinās Siguldā.

Maija mēneša sākumā sākās  “Zelta Zivtiņas Čempionāta” Fināls, kas pirmo reizi trīs nedēļu garumā norisinās Siguldā, radot speciālu sacensību pilsētiņu Svētku laukumā. Šī ir lielākās un iespaidīgākās sacensības “Zelta Zivtiņas Čempionāta” sešpadsmit norises gadu laikā – unikālo pilsētiņu uzbūvēja 15 cilvēku komanda četru dienu laikā, savukārt stafešu plānošana no idejas līdz prototipu būvēšanai aizņēma vairāk nekā trīs mēnešus.

Arī Eiropā šīs ir  vērienīgākās skolēnu sporta un prāta spēles, ko organizē “Tele2”.

Čempionātam kopumā pieteicās 15 000 skolēnu, bet  Finālā iekļuva tikai 120 klases, kuras parādīja sevi kā radošas un saliedētas komandas. Viena no fināla klasēm bijām arī mēs – 5.e klase. Tā bija mūsu pirmā iespēja piedalīties tik liela mēra sacensībās kā klasei, lai gan 1.klasē  ieguvām Zelta Zivtiņas Čempiona titulu, ko šodien atcerējāmies kā pirmo lielo pasākumu kopā ar vecākiem un sākumskolas audzinātāju Karīnu Buriju, kurā vairāk bijām vērotāji.

Bet šodiena paliks mums ilgi  atmiņā ar cīņas sparu, ar klases saliedētību, ar bezgala daudz piedzīvojumiem, ar silto laiku un piepildīto dienu Siguldā. Cīnījāmies no sirds un pilnīgi varam droši teikt, ka Zelta Zivtiņas Čempionāta moto arī pieder mums” “Ko nevar viens, var visa klase!” Katru dienu pēc sacensībām mainās sacensību rezultātu tabula, mēs ieguvām šodien 4.vietu.

Paldies skolēnu vecākiem par atbalstu! Īpaši liels paldies Ances Stukānes, Sofijas Rudzītes un Raivo Karlsona  mammām, kuras visu dienu pavadīja ar mums kopā!

Informāciju sagatavoja:
5.e klases audzinātāja Jolanta Bardovska