VDizains konkurss “Uzzīmē, ar ko Tev saistās skola!”

27. oktobris, 2020

Galveno balvu no “VDizains saņēma” 4.c klases skolniece Evelīna Ķēniņa.

Oktobra sākumā uzņēmums Baltik Elektro izsludināja bērnu zīmēšanas konkursu “Uzzīmē, ar ko Tev saistās skola!”. Konkursa nolikums paredzēja, ka darbiņi jāzīmē jebkādā zīmēšanas programmā datorā.

Konkursa organizatori saņēma 51 košus, radošus un krāsainus  darbiņus no visas Latvijas.

Saku lielu paldies tiem mūsu skolas audzēkņiem, kas piedalījās konkursā.

Šajā pelēcīgajā laikā Jūsu krāsainie darbiņi patiesi iepriecināja gan mani, gan konkursa organizatorus. Liels prieks par audzēkņiem, kuri piedalījās konkursā, un vēl lielāks prieks un lepnums par audzēkņiem, kuri ieguva simpātijas balvas un sponsoru “OBO Bettermann Latvija”, “Eaton”, “ABB”, “Schneider Electric” sarūpētās dāvaniņas. Tie bija 1.d klases skolēni Viviana Gintere un Edgars Šliseris, kā arī  Paula Eisaka  no 1.e klases.

Galveno balvu no “VDizains saņēma” 4.c klases skolniece Evelīna Ķēniņa.

Evelīna Ķēniņa

Paldies skolotājai Karīnai Burijai, kura ieteica šādu konkursu un vecākiem, kuri palīdzēja nosūtīt bērnu zīmējumus konkursam!