Vai tu zini, ka Latvijā…?

29. novembris, 2015

17. novembrī 3.d un 4.b klases skolēni Latvijas dzimšanas dienu atzīmēja ar konkursu „Vai tu zini, ka Latvijā….?”. Lūk, ko par to domā 3.d un 4.b klases skolēni.

Lūk, ko par to domā 3.d klases skolēni:

• Man gribētos tādu pašu viktorīnu vēl. Tikai ar citiem jautājumiem.
    (Renārs)
  • Šī diena bija ļoti noderīga latviešu valodā. Esmu priecīga, ka piedalījos konkursā.
    (Beatrise)
  • Man patika, ka konkursā stāstīja abas klases.
    (Raitis)
  • It īpaši man patika, ka bija jāstrādā pa grupām. Jautājumi bija interesanti.
    (Henrijs)
  • 20151117_081408Man gribējās, lai būtu vairāk jautājumu un tiktu dots garāks laiks. Patika, ka komandas lozēja, nevis katrs izvēlējās. Tā varēja iepazīties ar kādu no 4. klases.
    (Elīna)
  • Skolotājas bija centušās un viņām izdevās! Es ceturtajiem teicu, ka Latvijas simbols ir divpunktu mārīte, bet viņi mani neklausīja.
    (Alise)
  • Bija jautri būt kopā ar 4. klasi! Gribētos arī citus gadus šādus interesantus konkursus!
    (Amālija)
  • Tie, kuri ieguva labas vietas, domāju, ir lasījuši daudz grāmatu par Latviju.
    (Roberts)
  • Es uzzināju par daudzām Latvijas vietām, kuras nemaz nezināju. Nekad nebiju uzzinājis tik daudz par Latviju!
    (Raits)
  • Bija jauki klausīties par Latvijas skaistākajām vietām.
    (Regnārs)

Un 4.b klases skolēni:

• Man šis konkurss jau no paša sākuma šķita interesants.
    (Amanda)
  • Šis konkurss bija domāts, lai mēs pārbaudītu savas un citu zināšanas par Latviju.
    (Roberts)
  • Jautājumi nebija grūti, taču es arī daudz uzzināju. Man konkurss ļoti patika. Paldies Regīnai un Dailai!
    (Marta)
  • 20151117_081541Man patika šī diena. Mums rādīja attēlus un skanēja dziesmiņa par Latviju.
    (Elīna)
  • Mēs pildījām lapas par Latviju. Vajadzēja ieslēgt savas gudrības un padomāt. Es stāstīju par savu skaistāko vietu Latvijā Siguldu. Man bija liels uztraukums. Mēs apsveicām Latviju dzimšanas dienā!
    (Sabīne)
  • Nav galvenais uzvara. Galvenais ir piedalīšanās. Visi bijām uzvarētāji. Šādus konkursus vajadzētu rīkot biežāk!
    (Santa)
  • Biju satraukts, jo nezināju, vai uz jautājumiem pareizi atbildēšu. Kad sākām domāt, satraukums pazuda. Prieks par tiem, kuri uzvarēja!
    (Elvijs)
  • Mani komandas biedri bija labi. Bijām 1. vietā!
    (Eduards)
  • Mums gāja ļoti grūti, bet bija labi.
    (Mārtiņš)
  • Man ļoti labi patika mūsu Līvas prezentācija par Kolku. Tā bija interesanta ,un es daudz uzzināju par Kolkas ragu. Visvairāk man patika grāmatzīmes.
    (Kārlis M.)
  • Man ļoti patīk uzdāvinātās grāmatzīmes. Patika arī 3.d klases meitenes stāstījums par zooloģisko dārzu.
    (Rihards)
  • Manuprāt ,viss bija ļoti labi!
    (Martins)
  • Mūsu komanda bija gudra un laba. Nebijām pirmie, bet tāpat esam ieguvēji.
    (Sintija)
  • Man ļoti patika, ka mums bija šāds konkurss! Es glabāšu savu dāvaniņu.
    (Raivis)
  • Konkurss bija jauks, labi izdomāts. Neko jaunu neuzzināju, bet bija jauki patrenēt atmiņu.
    (Kārlis U.)
  • 20151117_081357Biju 10.komandā. Bijām ļoti draudzīgi.
    (Pēteris)
  • Bija interesanti. Mazliet negodīgi- mana komanda nepabeidza visus jautājumus, jo bija maz laika.
    (Kārlis S.)
  • Viss bija labi, vienīgais nepatika, ka viss tik ātri beidzās. Nezināju, ka kaut ko tādu var pamēģināt starp klasēm.
    (Reinis)
  • Jautājumi par Gaiziņkalnu, prezidentu, par dabu, Raini un par mežu. Cenšamies cik spēka. Prieks par padarīto!
    (Justīne)
  • Es uzzināju, ka Latvijas nacionālais kukainis ir divpunktu mārīte.
    (Kristers)
  • Konkurss –tas bija aizraujoši un pamācoši. Mēs saņēmām dāvaniņas – grāmatzīmes ar Lielvārdes jostas rakstu.
    (Heidija)
  • Es ar Robertu, Rihardu un Eduardu stāstīju par Ložmetējkalnu. Patika arī citu bērnu prezentācijas.
    (Linards)
  • Es domāju, ka viss izdevās, tikai kāpēc viss bija tik īss.
    (Gabriels)
  • Komandas biedri bija atsaucīgi. Es lepojos ar mūsu komandu. Pirmo reizi redzu, ka starp klasēm rīko konkursus. Paldies skolotājām! Paldies par grāmatzīmītēm!
    (Patriks)
  • Šis mazais pasākums man ļoti patika!
    (Līva)
  • Mēs vēlējām Latvijai daudz laimes.
    (Patrīcija)

Visas fotogrāfijas no mūsu pasākuma.

Skolēnu viedokļus apkopoja skolotājas
D. Živuļina un  R. Hanzena