Uzvara 4.d klases komandai ”Luksofori”

12. maijs, 2017

Apsveicam “Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2017” Ogres posma II vietas ieguvējus 4.d klases komanda “Luksofori”.

Ogres stadionā Olimpiskās dienas programmā notika „Jauno satiksmes dalībnieku” konkurss, kuru organizē CSDD, tajās sacentās Ogres, Lielvārdes, Ķeguma un Ikšķiles novada skolēni. Sacensībās  piedalījās 32 komandas un 19 individuālie braucēji. No  Ogres sākumskolas piedalījās 20 komandas no  ceturtajām klasēm. Komandām bija jāaizpilda Ceļu satiksmes noteikumu tests, jāatbild par pirmās neatliekamās palīdzības sniegšanu, jāzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic 2 praktiskās trasītes ar velosipēdu.

Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem skolēni bija ļoti disciplinēti un atbildīgi par savu darbu. Liels paldies klašu audzinātājām E.Ozerei, L.Bužerei, A.Vīksnei, G.Jakobsonei, J.Judinai, kā arī vecākiem, kuri bija klāt, lai bērnus uzmundrinātu un sasildītu.

Apsveicam “JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA 2017” Ogres posma II vietas ieguvējus 4.d klases komanda “Luksofori”.

Komandas dalībnieki:

  • Amēlija Čiščakova
  • Esmeralda Stīpiņa
  • Roberts Daugerts
  • Anrijs Nelsons

Informāciju sagatavoja direktores vietniece Aija Sirsniņa