Uzdrīkstos, domāju, radu 2022

29. marts, 2022

4.a klases komanda iekļūst olimpiādes-konkursa “Uzdrīkstos, domāju, radu 2022” otrajā kārtā.

Atklāto olimpiādi-konkursu organizē Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru Prātnieku laboratorijas projekta ietvaros.

Konkursa pirmajā kārtā piedalījās 156 komandas no 81 skolas!

Šajā kārtā vairāk kā 900 ceturto un piekto klašu skolēni parādīja savas individuālās zināšanas, sniedzot iespēju atlasīt 50 komandas dalībai olimpiādes 2. kārtā, kurā piedalīsieties arī Ogres sākumskolas 4.a klases komanda!

Komandas sastāvā: Grieta Blūma, Paula Šveicere, Rēzija Spūle, Jānis Hugo Doniņš, Martins Mežvēvers, Raivo Šapelis.

Apsveicam un vēlam veiksmi nākamajās konkursa kārtās!

Ogres sākumskolas skolotāja Līga Bužere