Sveiciens visām māmiņām māmiņu dienā!

5. maijs, 2022

Katru dienu saviem mīļajiem mēs parādam, cik stipri viņus mīlam un cik svarīgi viņi mums ir. Taču gadā ir viena diena, kurā īpašu uzmanību veltam kādam konkrētam ģimenes loceklim – māmiņai.

Uz visas pasaules ir tik daudz māmiņu un viņas visas ir īpašas, mīļas un labas, bet tomēr vislabākā ir katram sava vienīgā.

2. e klases skolēni un skolotāja Karīna sveic visas māmiņas, vecmāmiņas māmiņu dienā.

Lai skaisti, saulaini un sirdssilti šie svētki!

Skolotāja Karīna izsaka lielu pateicību 2.e klases skolniecei Emīlijai Stepanovai par zīmējuma video un skolotājai Diānai Ķēniņai par video montāžu.