Skatītāju simpātijas balva konkursā “Gardēži 2017”

10. novembris, 2017

Apsveicam 5.b klasi un audzinātāju Līgu Bužeri ar iegūto skatītāju simpātijas balvu “Gardēži 2017” konkursā!

Apsveicam 5.b klasi un audzinātāju Līgu Bužeri ar iegūto skatītāju simpātijas balvu “Gardēži 2017” konkursā!

2. novembrī Ogres sākumskolas 5.b klase piedalījās meistarklasē ar “Rimi Gardēžiem” – uztura speciālistiem un pavāriem- uztura speciālisti Olgu Ļubinu un pavārmākslas ekspertiem Normundu Baranovski un Signi Meirāni. O.Ļubina pastāstīja skolēniem par cukura daudzumu produktos, galvenajām uzturvielām.

Meistarklases laikā eksperti vērtēja skolēnu zināšanas par veselīgu uzturu, klases saliedētību un higiēnas ievērošanu, kopā ar šefpavāriem gatavojot maltīti. No 20 klasēm eksperti izraudzīsies divas entuziastiskākās un meistarīgākās klases, kuras 13. decembrī tiksies konkursa superfinālā, lai noskaidrotu, kura no klasēm iegūs “Gardēžu klases” titulu un galveno balvu – Rimi” dāvanu karti 300 eiro vērtībā.
Gaidīsim rezultātus! Lai izdodas!