Sešpadsmit minūšu skrējiens caur Budapeštu

9. septembris, 2019

Un, lūk, NETICAMI, bet, skaļām uzvaras skaņām skanot, izskan Ogres sākumskolas 6.b klases vārds!!!! GRAND PRIX! Lielā uzvara ZZ Čempionātā dāvā iespēju visai klasei doties uz Budapeštu.

23. maijā 6.b klase, satraukuma un arī apņēmības pilni devās uz Ropažiem. Visas dienas garumā skolēni sacentās skrienot, lecot, rāpjoties un domājot, braucot ar dažādiem braucamrīkiem, laivojot un peldot. Vairākās disciplīnās tika ‘SEŠI BĒ” atzīti par labākajiem!..

Kad visas stafetes tika pabeigtas, skolēni, nedaudz noguruši, bet ar satraukumu gaidīja rezultātu paziņošanu. Un, lūk, NETICAMI, bet, skaļām uzvaras skaņām skanot, izskan Ogres sākumskolas 6.b klases vārds!!!! GRAND PRIX!

Lielā uzvara ZZ Čempionātā dāvā iespēju visai klasei doties uz Budapeštu. Lai arī ceļojuma īstenošanā radās dažādi šķēršļi: vairākkārtīgi tika mainīts maršruts, autobusa tehniskās ķibeles, tomēr kopā būšana klasesbiedrus satuvināja vēl vairāk. Sadraudzējāmies arī ar citām līdzi braucošajām čempionu klasēm – Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 9. klasi un RTU Inženierzinātņu vidusskolas 10. klasi.

Filmas saite – https://youtu.be/ClKG5F5YrJc

Rakstu un video sagatavoja līdzi braucošās mammas un pedagogi – Diāna Ķēniņa un Iveta Krūmiņa