Putru ēst ir stilīgi!

31. oktobris, 2019

Šajā gadā putras programmas tēma ir “Putras žurnālisti” un ar to saistās garākā putras stāsta veidošana.

Jau vairākus gadus AS „Rīgas Dzirnavnieks” un “Herkuless” rīko „Putras” programmu ar izglītojošām un interaktīvām aktivitātēm skolās, lai izglītotu skolēnus un sabiedrību kopumā par graudaugu veselīgumu un putras ēšanas tradīcijām.

Šajā gadā putras programmas tēma ir “Putras žurnālisti” un ar to saistās garākā putras stāsta veidošana.

10. oktobrī bija” Putras diena ”, kuras laikā skolēni stundā noskatījās prezentāciju par graudaugiem, uzzināja, kādi darba piederumi nepieciešami žurnālistam, kā arī uzzinājām, ka putra garšo visiem, ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem – dažādu profesiju pārstāvjiem.

Paldies SIA” Herkuless” par putrām un gardajiem batoniņiem.

Skolēnu uzdevums bija uz dienu kļūt par žurnālistiem un iesūtīt radošu darbu – rakstu, video sižetu, foto stāstu, diskusiju vai interviju par putru.. Šajā izaicinājumā piedalījāmies arī mēs, Ogres sākumskolas, 2.a klases skolēni, vecāki un audzinātāja. Skolēni kopā ar vecākiem veica fotoreportāžas, filmēja videosižetus, aptaujāja savus mājiniekus un veica citas lietas, ko iemūžināja arī foto.

Pēc tam visi skolēni klasē dalījās ar savu veikumu un izvērtēja klasesbiedrus, izmantojot 3P metodi (paslavē, pajautā, piedāvā), kas lika skolēniem saprast sava darba plusus un padomāt par turpmākajām iespējām.

Kā 2.a klases skolēniem ir veicies, var apskatīt infografikā – https://infogram.com/putras-zurnalisti-1h7g6kyl3vw04oy?live un sociālajā vietnē https://www.facebook.com/ProfesorsGrauds

Priecāsimies, ja mums izdosies tikt 5 labāko grupā un iegūt balvu – tikties ar kādu slavenu žurnālistu!

Informāciju sagatavoja:
2.a klases audzinātāja Anete