Programmējam izmantojot planšetes

21. oktobris, 2016

Karjeras dienas ietvaros 5.b klases bērni kopā ar Kārļa Upmaļa tēti izmēģināja programmēšanu ScratchJr vidē, kas pieejama skolas planšetdatoros.

Saites

Karjeras dienas ietvaros 20. oktobrī 5.b klases bērni kopā ar Kārļa Upmaļa tēti izmēģināja programmēšanu ScratchJr vidē, kas pieejama skolas planšetdatoros. Bērni iepazinās ar ScratchJr vidi, elementiem ar kuru palīdzību iespējams izveidot programmiņas un spēra pirmos soļus programmēšanā.

Scratch ir bērniem paredzēta programmēšanas vide, ar kuras palīdzību var veidot vienkāršas animācijas, spēlītes un simulācijas. Tā ir veidota tā, lai arī cilvēki bez priekšzināšanām varētu radīt programmas. Scratch pieejama internetā un tā ir iztulkota arī latviešu valodā.

Atverot Scratch vietni internetā uzreiz var sākt programmēt!

Informāciju sagatavoja Kārļa mamma Ramona Upmale