Pret pasauli vaļā plaukst gaišākais prieks

5. decembris, 2019

Dzejoļu „Pret pasauli vaļā plaukst gaišākais prieks” konkursā piedalījās Ogres sākumskolas radošie 2. a klases skolēni.

Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs Andreja dienas svinību ietvaros katru gadu novembrī izsludina dzejoļu konkursu, kurā jāiesniedz līdz šim nepublicēts dzejolis, šogad konkursa tēma „Pret pasauli vaļā plaukst gaišākais prieks”. Dzejoļu konkursā piedalījās Ogres sākumskolas radošie 2. a klases skolēni.

29. novembrī dzejnieki un dzejas mīļotāji Lielvārdē satikās dzejoļu konkursa noslēguma svētkos, kuru laikā tika lasīta dzeja un godināti laureāti.

Šogad dalībai konkursā atsaucās 152 dzejoļu autori, labāko vidū arī trīs mūsu 2.a klases skolēni: 1. pakāpes diploms un balva Annikai Millerei, 2. pakāpes diploms un balvas Grietai Blūmai un 3. pakāpes diploms un balvas Viktoram Korovackim.

Paldies visiem 2. a klases skolēniem par radošiem un skaistiem pašsacerētiem dzejoļiem. Lai izdodas arī turpmāk būt tikpat radošiem!

Anete Lasmane, 2.a kl. audzinātāja