Olimpiskā mēneša izaicinājums

25. aprīlis, 2022

Saulainā 22. aprīļa pēcpusdienā Ogres pilsētas skvērs tika piepildīts ar sportisku un aktīvu bērnu, jauniešu un pieaugušo prieku un gavilēm par labi padarītu darbu.

Saulainā 22. aprīļa pēcpusdienā Ogres pilsētas skvērs tika piepildīts ar sportisku un aktīvu bērnu, jauniešu un pieaugušo prieku un gavilēm par labi padarītu darbu. Šogad Latvijas Olimpiskā komiteja svinēja 100 gadu, un kā ik gadu Olimpiskā mēneša ietvaros tā aicināja būt aktīviem, kustēties un būt formā. Savukārt Ogres novada sporta centrs šī mēneša ietvaros aicināja kustēties svaigā gaisā – krājot km skrienot, ejot vai nūjojot. Uz pilsētas skvēra skatuves tika aicināti kāpt visi skolēni un skolotāji, kas piedalījās Olimpiskā mēneša izaicinājuma kilometru krāšanā, kā arī Lecīgākie skolēni un Labākie savas skolas skolēni Ziemas festivālā.

Lecīgākais Ogres sākumskolas skolēns:

 • Zemgus Kaiva, 2.e klase (2160 lēcieni 20 dienās)

Labākie Ogres sākumskolas skolēni Ziemas festivālā:

 • Austris Grīnbergs, 4.a klase (175,6 km 8 dienās)
 • Evelīna Ķēniņa, 5.c klase (77,6km 8 dienās)

Olimpiskā mēneša izaicinājumā Ogres sākumskolas 5.c klases komanda tika atzīta par 2. labāko komandu Ogres pilsētā un 3. labāko Ogres novadā – 669,81 km; savukārt pārliecinošu 1.vietu jau otro gadu pēc kārtas ieguva Apvienotā Ogres sākumskolas un Ogres Valsts ģimnāzijas māsu, brāļu un draugu komanda – 3590,1 km.

5.c klases komandu pārstāvēja Elīza Kalneja, Nikola Sivakova, Estere Grūbe, Sofija Kārtiņa, Alise Arnīte, Samanta Kokorēviča, Madara Miežāne, Endijs Simanovičs, Edvards Burtnieks, Ainārs Kalnaģeidāns, Patriks Žižins, Rinalds Ivanovs, Romāns Romaņenko.

Apvienotajā OS un OVĢ komandā piedalījās Evelīna Ķēniņa (5.c klase), kas kāpā uz 3. pjedestāla pakāpiena arī kā trešā labākā meitene starp 5. – 9. klašu jaunietēm, 20 dienās veicot 289 km, un Austris Grīnbergs (4.a klase), kurš ieguva 1. vietu starp 1. – 4. klašu zēniem, 346,43 km. Olimpiskā mēneša izaicinājums ilga no 1. – 20. aprīlim un jāuzslavē, ka Evelīna, Austris un Estere neizlaida nevienu km krāšanas dienu!!!

Starp Ogres sākumskolas skolēniem tika apbalvoti arī individuālie dalībnieki:

 • Paula Mikitova, 1.c klase,
 • Eduards Padedzis, 2.c klase,
 • Elza Ieviņa, 2.c klase,
 • Ralfs Kalniņš, 2.c klase,
 • Liene Tinkuse, 3.e klase,
 • Dāvis Salmanis, 5.c klase,
 • Līva Mikitova, 6.d klase,
 • Diāna Ķēniņa, skolotāja,
 • Iveta Krūmiņa, skolotaja,
 • Elita Geca, skolotaja (1. vieta savā vecuma grupā, 380 km).

Foto galeriju skatīt skolas FB lapā.

Apsveicam Ogres sākumskolas aktīvos skolēnus un skolotājas un attālinātos uzmundrinātājus!

Informāciju sagatavoja skolotāja Diāna Ķēniņa