Ogres sākumskolas Mātes dienai veltīts apsveikums “Mājas smarža”

7. maijs, 2020

..un kā ne vienu pavasari, šogad, skolēni  ar savām ģimenēm, atrodas jau otro mēnesi  mājās – ārkārtas situācijas dēļ, valstī.… bet Ogres sākumskolas interešu izglītības pulciņu dalībnieki ir sagatavojuši nelielu pavasara sveicienu visām Ogres novada  ģimenēm!

Pavasarim ir salda smarža, tā patīk ikvienam. Ziemā smaržo ziemelis, baltās sniega kupenas, vasaras ir siena smaržas laiks, bet rudeņi ir ražas smaržā klāti.
Vai ir kāda smarža , kas visu gadu priecē mūs? Jā,  tā ir mājas, mammas, vecmāmiņas, maizes, ģimenes smarža….

..un kā ne vienu pavasari, šogad, skolēni  ar savām ģimenēm, atrodas jau otro mēnesi  mājās – ārkārtas situācijas dēļ, valstī.… bet Ogres sākumskolas interešu izglītības pulciņu dalībnieki ir sagatavojuši nelielu pavasara sveicienu visām Ogres novada  ģimenēm!

Pateiksimies savām mīļajām māmiņām šajos skaistajos svētkos un neaizmirsīsim par viņām arī ikdienas aizņemtībā. Satikties, piezvanīt, iepriecināt un sajust sev līdzās mammas siltumu- tas ir labākais , ko katrs no mums var izdarīt pateicībā par visu.

Koncerta pilnā versija 

Lai silti, gaiši un ģimeniski Jums šie svētki!