Ogres sākumskolā – Supervaronim nepazust!

25. oktobris, 2017

Mēs, pieaugušie, ik dienu rūpējamies par to, lai bērni zinātu, kā rīkoties, kad ir nokļuvuši kādā nelaimē.

Mēs, pieaugušie, ik dienu rūpējamies par to, lai bērni zinātu, kā rīkoties, kad ir nokļuvuši kādā nelaimē. Arī Valsts policija ar sociālo kampaņu “Supervaronim nepazust!”aicina mazajiem ķipariem iegūt superspējas un kļūt par Supervaroni, kas ikdienā jūtas drošībā, jo ikviens bērns, kurš zina, kā rīkoties, nokļūstot “ķezā”, ir Supervaronis!

Arī mēs, 3. G klases skolēni, pirms brīvdienām atkārtojām un pārrunājām dažādus drošības jautājumus, kas jāzina, lai ikdienā justos droši un neapjuktu negaidītā situācijā.

Lai kļūtu par Supervaroni ir jāatceras 5 svarīgas lietas: ko darīt, ja esi nokļuvis “ķezā”? Kāds ir palīdzības tālruņa numurs? Kur ir tavas mājas? Kā sauc tavus vecākus? Kāds ir viņu telefona numurs?

Tā kā mēs ar drošības jautājumiem esam uz “tu”, tad atbildēt uz šiem jautājumiem bija viegli,  līdz ar to visi skolēni ieguva ne tikai 5 jaunas superspējas un ar Supervaroņa maskas palīdzību iejutās Supervaroņa tēlā, bet arī saņēma Supervaroņa apliecību.

Paldies Valsts policijai par šādu kampaņu!

Mēs, 3.g klase, novēlam visiem patīkamas un drošas brīvdienas!

Klases audzinātāja Anete