Office 365 mākoņpakalpojuma konta pieteikšana Ogres sākumskolas skolēniem

NB! Pirms reģistrē pieteikumu, pārliecinies par Office programmatūras nepieciešamību. Ja Tavā datorā jau ir instalēts Office (2013) vai jaunāka versija, nav nepieciešams reģistrēt pieteikumu.

Pieteikums tiks izskatīts tikai tajā gadījumā, ja esi Ogres sākumskolas skolēns.

Lietotāja vārds un parole pieejai Office 365 mākoņpakalpojumam tiks nosūtīta uz skolēna skolas Google e-pasta kontu.

NB! Ja reģistrēji Office 365 pieteikumu pirms 06.04.2021. plkst. 10:50, tad meklē Office 365 pieeju savā skolas Google Mail pasta kastē. Ja vēstuli neredzi Iesūtnē, tad meklē to SPAM/Mēstules mapē.

Office 365 programmatūras instalēšanas instrukcija

Atver mājas lapu portal.office.com un pieslēdzies ar izsniegto lietotāja vārdu un paroli.

Lietotājs vārds – Google e-pasta konts, piemēram, sk10000@ogressakumskola.lv

Pēc pogas Next nospiešanas, jāievada parole.

Paroles ievade (parole ir nosūtīta uz tavu skolas Google e-pasta kontu)

Pēc paroles ievades jānospiež poga Sign in.

Veiksmīga pieslēguma rezultātā atvērsies Office 365 platformas vide, no kuras būs iespējams veikt Office programmatūras instalēšanu savā datorā.

Lai instalētu Office 365 programmatūru, jānospiež uz pogas Install Office.

Office 365 platformas vide

Instalē savā datorā Office 365 apps.

Office 365 programmatūra

Pēc programmatūras uzinstalēšanas, atver kādu no Office 365 programmām, piemēram, Word un pieslēdzies ar savu lietotāja vārdu un paroli, lai aktivizētu instalāciju.