Markuss Grevals vizītē pie Valsts prezidenta

23. septembris, 2020

Ogres sākumskolas bijušais un Ogres Valsts ģimnāzijas tagadējais audzēknis – 2019./2020.gada TV izglītojošā raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” uzvarētājs 6.klašu grupā Markuss Grevals vizītē pie Valsts prezidenta.

Saites

Tieši pirms viena gada  bijušais Ogres sākumskolas 6.d klases skolēns piedalījās TV izglītojošajā raidījumā “Gudrs, vēl gudrāks” un pēc uzvaras pusfinālā  iekļuva finālā.  Markuss 6.klašu konkursa finālā guva uzvaru un saņēma galveno balvu elektroskūteri, kā arī dronu, ekskursiju klasei uz  dronu ražotni un lidostā Rīga.

Viena no balvām – tikšanās pie Valsts prezidenta ,kura bija plānota maija mēnesī visu klašu grupu uzvarētājiem kopā ar skolotājiem , izpalika sakarā ar valstī izveidojušos situāciju. Tikšanās, protams, tika ļoti gaidīta, un š.g. 18.septembrī tā beidzot notika. Tikšanās reizē satikās TV raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” veidotāju komanda, kā arī   visu klašu grupu uzvarētāji kopā ar saviem skolotājiem. Svinīgs un satraucošs bija tikšanās brīdis ar Valsts prezidentu Egilu Levitu, kurš atzinīgi novērtēja skolēnu zināšanas un skolotāju atbalstu viņiem. Tikšanās laikā skolēniem bija iespēja uzdot  prezidentam jautājumus, uz kuriem arī saņēma atbildes. Katram skolēnam prezidents pasniedza piemiņas balvu.

Šobrīd Markuss jau ir uzsācis mācības Ogres Valsts ģimnāzijas 7.klasē, bet patīkamas atmiņas, gods un prieks, ka Ogres vārds izskanēja šajā Latvijas Televīzijas konkursā un Valsts prezidenta kancelejā vēl ilgi paliks atmiņā gan Markusam, gan Markusa klases un skolas biedriem, klases audzinātājai un Markusa vecākiem.

Jolanta Bardovska,
Markusa bijusī  audzinātāja  Ogres sākumskolā