Mācību ekskursija uz Zinātkāres centru “ZINOO Rīga”

1. aprīlis, 2019

20. martā, pēc pēdējās koncertlekcijas šajā mācību gadā, 2.D klases skolēni devās ar kājām uz Zinātkāres centru “ZINOO Rīga”.

Pateicoties saulainajam laikam un pavasarīgajam noskaņojumam no Kongresu nama mēs sākumā devamies pie Brīvības pieminekļa un pēc tam uz Zinātkāres centru “ZINOO Rīga”.

Zinātkāre ir ceļš uz zināšanām, bet zināšanas izskaidro brīnumus. Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga” ir interaktīva, uz fizikas principiem balstīta ekspozīcija, kā arī liela aktīvā zona, kurā bērniem var izkustēties. “ZINOO Rīga”centrā skolēni apskatīja un izmēģināja piedāvātās interaktīvas ekspozīcijas, kā arī dažādas tehnoloģijas un pārbaudīja dabas likumus.

“ZINOO Rīga”centra esošās ekspozīcijas palīdzēja skolēniem raisīt interesi, meklējot atbildes, izprast tās un baudīt izziņas prieku.

Rakstu sagatavoja
2.d kl. audzinātāja Ļ. Maļinovska