Lielā šķirošanas stafete

14. maijs, 2016

“Lielās šķirošanas stafetes” maratons viesojās Ogres sākumskolā. Stafetē vēlreiz pārliecinājāmies, ka ir nepieciešams dzīvot videi draudzīgi un šķirot atkritumus.

Vakar, 11. maijā „Lielās šķirošanas stafetes” maratons viesojās pie mums Ogres sākumskolā.

143335Pirms neilga laika mēs, 1.g klase, piedaloties Latvijas ”Zaļā punkta” rīkotajā konkursā “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!”, ar savu izveidoto spēli „Šķiro, sporto, sajūti!” ieguvām balvā “Lielo šķirošanas stafeti” kopā ar atraktīvām personībām – Armandu Tripānu un Martu Kalēju.” Šajā pasākumā mēs kā uzvarētāji varējām aicināt piedalīties vēl kādu, līdz ar to lūdzām mums pievienoties mūsu draugus – pārējos pirmklasniekus ar savām audzinātājām. Paldies, ka piekritāt un atbalstījāt!

Stafetē vēlreiz pārliecinājāmies, ka ir nepieciešams dzīvot videi draudzīgi un šķirot atkritumus. Tas ir mūsdienīgi, un ar laiku tas kļūs pašsaprotami. Konkurss nostiprināja mūsu zināšanas par atkritumu šķirošanu.

Paldies „Zaļajam punktam” par jautro un atraktīvo stafeti!
Par atbalstu paldies skolas vadībai, īpaši Aijai Sirsniņai!
Protams, vislielākais paldies mūsu vecākiem!

Informāciju sagatavoja
1.g klases audzinātāja Anete Lasmane

Vēl raksti šajā kategorijā