LEGO konkurss „Kad pasaciņa ciemos nāk…8”

6. novembris, 2020

Aicinām piedalīties LEGO konstruktoru radošajā konkursā „Kad pasaciņa ciemos nāk…8”.

Ar mērķi veicināt bērnu un skolēnu interesi par pasakām un rosināt fantāziju – ieraudzīt un „iedzīvināt” pasaku tēlus, kā arī attīstīt bērnu radošās spējas un iemaņas darbā ar LEGO konstruktoriem, Rīgas Jauno tehniķu centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi organizē bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošo konkursu „Kad pasaciņa ciemos nāk…8”.

Konkursā aicinām piedalīties Rīgas pirmsskolu, skolu un interešu izglītības iestāžu bērnus un skolēnus vecumā no 5 līdz 12 gadiem.

Konkurss notiek 2020. gada no 16. novembra līdz 26. novembri neklātienē – videoformātā. Konkursa nolikums zem saites.

Ja kādam ir interese, var droši sazināties ar skolotāju Diānu Ķēniņu.

Cieņā, Lego projektēšanas skolas vadītāja – Diāna