Latvijas skolu ziemas festivāls

26. janvāris, 2022

“SAROSAMIES AKTĪVAJAM ZIEMAS FESTIVĀLAM!” Skolēni, vecāki un skolotāji! no 7. līdz 14.februārim notiks virtuālais Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022, skolēniem sacenšoties attālināti, individuāli un drošos apstākļos ⛷🏂🎿.Rezultāti tiks fiksēti ar viedierīcēm speciāli Ziemas festivālam izveidotā, vienkārši lietojamā digitālā platformā. Ziemas festivālā tiks noskaidroti uzvarētāji gan katrā skolā, gan absolūtajā skolu kopvērtējumā. Esi sportisks, stiprs un […]


“SAROSAMIES AKTĪVAJAM ZIEMAS FESTIVĀLAM!”

Skolēni, vecāki un skolotāji!

no 7. līdz 14.februārim notiks virtuālais Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022, skolēniem sacenšoties attālināti, individuāli un drošos apstākļos ⛷🏂🎿.
Rezultāti tiks fiksēti ar viedierīcēm speciāli Ziemas festivālam izveidotā, vienkārši lietojamā digitālā platformā. Ziemas festivālā tiks noskaidroti uzvarētāji gan katrā skolā, gan absolūtajā skolu kopvērtējumā.

Esi sportisks, stiprs un atsaucīgs! Tu esi vajadzīgs skolas rezultāta iegūšanai! Piesakies šeit: 

https://tinyurl.com/2ypved4a