kustību festivāls “Krāsainajā deju priekā”

13. aprīlis, 2018

Š.g. 12. aprīlī Ogres sākumskolā notika  kustību festivāls “Krāsainajā deju priekā” 4. – 6. klasēm.

Š.g. 12. aprīlī Ogres sākumskolā notika kustību festivāls “Krāsainajā deju priekā” 4. – 6. klasēm.

Katrai klasei piešķīra žūrija nominācijas: Oriģinālākais, jautrākais, draudzīgākais, spožākais, šarmantākais, enerģiskākais, nopietnākais, atraktīvākais, mūsdienīgākais, sportiskākais, muzikālākais, tautiskākais priekšnesums.

Žūrijas sastāvs: Ogres sākumskolas direktore Māra Banka, Ogres sākumskolas  mūsdienu deju grupas “Karmelles” vadītāja Linda Mangule, Ogres sākumskolas tautisko deju kolektīva “Dzītariņš” vadītāja Daira Dāle, Deju grupas “Buras “ pamatsastāva dejotājs peldēšanas treneris un arī Ogres ģimnāzijas absolvents Andris Krauja, Deju grupas “Buras “ studijas sastāva dejotāja, Ogres sākumskolas absolvente, Ogres ģimnāzijas 9. klases skolniece Enija Čiščakova.