Konkursā “Labākā satiksmes drošības skola” iegūta 3. vieta

28. februāris, 2020

Konkursā “Labākā satiksmes drošības skola” Ogres sākumskola izcīna 3. vietu.

Ceļu satiksmes drošības direkcija 2019. gadā konkursā “Labākā satiksmes drošības skola” noskaidroja skolas, kas visaktīvāk piedalījās skolēnu izglītojošos projektos – “Jauno satiksmes dalībnieku forums” un konkursā “Gribu būt mobils”.

Lielo skolu grupā (vairāk nekā 300 skolēnu) 3. vietu izcīnīja Ogres sākumskola. Šajā grupā piedalījās 75 skolas. Savukārt vidējo skolu (100 – 300 skolēni) grupā vislabāk veicās Lielvārdes pamatskolai, kura 42 mācību iestāžu konkurencē ierindojās 12. vietā.

Kā atzīmē konkursa organizatori, šīs mācību iestādes deva nozīmīgu ieguldījumu ceļu satiksmes drošības jautājumu apgūšanā bērnu un jauniešu mērķauditorijā, veicināja audzēkņu interesi par satiksmes drošības jautājumiem, palīdzēja viņiem izkopt praktiskās braukšanas iemaņas ar pirmajiem transportlīdzekļiem – velosipēdiem.