“Jauno satiksmes dalībnieku forums 2022” 2. kārtas sacensības

3. jūnijs, 2022

satiksmes noteikumu, pirmās palīdzības zinošāko skolēnu CSDD “Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2022” ar devīzi #braucdroši 2. kārtas sacensības.

SVEICAM!

2022. gada 1. jūnijā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisinājās Latvijā labāko velobraucēju, satiksmes noteikumu, pirmās palīdzības zinošāko skolēnu CSDD “Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2022” ar devīzi #braucdroši 2. kārtas sacensības.

Ogres novadu šajās sacensībās  pārstāvēja 4.a klases 3 skolēni – Annika Millere, Paula Šveicere, Tomass Pauls  Andersons, kurus sagatavoja skolotāja Līga Bužere un 5.e klases 5 skolēni  – Lorete Lipse, Līva Laime, Gustavs Saulītis, Ričards Jansons, Vidmants Survilo, kurus sagatavoja  skolotāja Jolanta Bardovska. Skolēni pavadīja piedzīvojumiem bagātu un uzdevumiem pārpildītu dienu. Katrs skolēns par savu veikumu un sasniegto rezultātu saņēma medaļu, diplomu un dāvanu.

Īpašu prieku un lepnumu atnesa gan mūsu novadam, gan Ogres sākumskolai, 5.e klases skolnieks Vidmants Survilo /skolotāja Jolanta Bardovska/, kurš tika ieļauts 3. sacensību kārtā – Latvijas jauno velosipēdistu izlases sagatavošanā un veiksmes gadījumā arī dalībā Starptautiskās Automobiļu federācijas (Fédération Internationale de l’Automobile, FIA) Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās (The European Traffic Education Contest) Zadarā, Horvātijā 2022. gada 24.-27. septembrī.

Paldies Vidmanta Survilo, Loretes Lipses, Annikas Milleres un Tomasa Paula Andersona vecākiem, kuri atbalstīja un palīdzēja nokļūt uz sacensībām un mājām.

Informāciju sagatavoja 5.e klases audzinātāja,
Jolanta Bardovska