Gribu būt mobils

29. marts, 2016

13. janvārī Ogres sākumskolā notika konkursa „Gribu būt mobils” Vidzemes pusfināla kārta, kurā tiesības piedalīties neklātienes atlases kārtā izcīnīja arī 6. A klases komanda „Dream team”.

13. janvārī Ogres sākumskolā notika konkursa „Gribu būt mobils” Vidzemes pusfināla kārta, kurā tiesības piedalīties neklātienes atlases kārtā izcīnīja arī 6. A klases komanda „Dream team”.

Lai arī komanda konkursam gatavojās ļoti nopietni, tiekoties arī ziemas brīvlaikā, lai papildinātu un nostiprinātu savas ceļu satiksmes noteikumu zināšanas, apzinājāmies, ka cīņa nebūs viegla, jo konkursā piedalās 6. – 8.klašu komandas.

Pusfinālā komanda „Dream team” no 12 dalībniekiem ieguva 7. vietu, kas dalībniekus nesarūgtināja, jo par galveno balvu viennozīmīgi ir uzskatāmas CSN zināšanas, un iegūtās iemaņas, kuras noteikti noderēs startējot šajā konkursā arī nākamajos mācību gados.

Priecēja arī tas, ka komanda apliecināja lieliskas sadarbības prasmes, jo visaugstākos rezultātus ieguva un krietni apsteidza pārējos pusfinālistus disciplīnās, kurās iesaistījās visi komandas dalībnieki kopā- ceļa zīmju izvietošanā uz interaktīvā galda, velo uzbūves testā, mājas darba prezentācijā.

Ļoti interesants, bet vienlaicīgi arī sarežģīts bija mājasdarba uzdevums- izveidot interesantu videosižetu par izmaiņām ceļu satiksmes noteikumos.

Komanda vēlas pateikt milzīgu paldies mūsu atbalstītājiem- Annijas mammai par video montāžu, direktores vietniecei Aijai Sirsniņai par idejām un organizatorisko atbalstu, kā arī Mārtiņa tētim par konsultācijām gatavojoties konkursam.

 

Informāciju sagatavoja,
6.a klases audzinātāja, komandas konsultante Līga Bužere