Godinām Latvijas karogu

11. novembris, 2016

Godinot Latvijas karogu, šodien, 11.novembrī, Ogres sākumskolas skolas skolēni piedalījās kopīgā patriotiskā pasākumā ar Ogres Valsts ģimnāzijas un Ogres Mūzikas skolas skolēniem.

Saites

Godinot Latvijas karogu, šodien, 11.novembrī, Ogres sākumskolas, Ogres Valsts ģimnāzijas un Ogres Mūzikas skolas skolēni piedalījās kopīgā patriotiskā pasākumā.
Pasākuma iniciatore ir Ogres sākumskolas direktores vietniece Aija Sirsniņa, kura atzīst, ka Latvijas karoga godināšanas pasākums atgādināšot bērniem par latviešu strēlnieku, leģionāru un visu brīvības cīnītāju varonību, kā arī vairošot bērnos patriotismu.

karogs_pie_cielavasLai godinātu mūsu valsts karogu, skolēni pulcējās Ogres centrā pie monumentālā karoga un sastājās tā, lai veidotos Ogres upes divi krasti. Pasākumu atklāja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis un viņa vietniece izglītības, kultūras un veselības lietu jautājumos Ineta Tamane. Viņi pauda prieku par skolēnu mirdzošajām acīm un vēlēja visiem justies brīviem, mierīgiem un pacilātiem savā dzimtenē – Latvijā.

Svinīgajām uzrunām noslēdzoties, skolēni no Ogres centra līdz pat savai skolai ritināja Latvijas valsts karogu, dodot to uz priekšu no rokas uz roku. Pie skolas skolēnus un pedagogus sagaidīja Ogres Valsts ģimnāzijas direktore Aina Bērce un Ogres sākumskolas direktore Māra Banka. Viņas atgādināja skolēniem par vēsturiskajiem 11. novembra notikumiem, par latviešu brīvības cīnītāju nesavtīgo rīcību un vēlēja visiem būt savas valsts patriotiem.

Avots: ogresnovads.lv