Gada skolotājs 2018

8. novembris, 2018

2. novembra pēcpusdienā Ogres novada Kultūras centrā notika pasākums “Gada skolotājs 2018”.

Būt par skolotāju ir kas īpašs un mazliet neparasts. Skolotājs ir tas, kurš virza, rosina, mudina un atklāj bērniem ne vien jaunas zināšanas un prasmes, bet arī dzīves patiesības un gudrības.

Šogad no mūsu skolas tika izvirzītas skolotājas Laila Daudziņa, Larisa Bite, Elita Geca un Juta Antone – Madalāne.

Īpašu pateicību no Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes un pasākuma dalībnieku ovācijas  guva mūsu skolas skolotāja Juta Antone – Madalāne, kuras rakstītās rindas no pieteikuma tika lasītas svētku pasākumā.

“Vislabāk garšo tas, kas gatavots ar mīlestību, visskaistākās ir tās mācību stundas, kurās esam mīlestībā…Mēs nevaram visu, bet varam daudz. Priekš saviem skolēniem, ļoti daudz.”
(Juta Antone – Madalāne)