Erudīcijas konkurss “Es mīlu tevi, Latvija!”

20. novembris, 2018

Gatavojoties Latvijas simtgadei, 15. novembrī, projektu nedēļas ietvaros pa klašu grupām notika erudīcijas konkurss “Es mīlu tevi, Latvija!”.

Gatavojoties Latvijas simtgadei, 15. novembrī, projektu nedēļas ietvaros pa klašu grupām notika erudīcijas konkurss “Es mīlu tevi, Latvija!”.  Katru klases kolektīvu pārstāvēja 5 skolēni, pārējie klasesbiedri, kopā ar savām skolotājām, atbalstīja savas klases komandas dalībniekus un ar savu aktivitāti ieguva papildpunktus.

Erudīcijas konkursā tika iekļautas dažādas tēmas par Latviju – vēsture, daba, sports, kultūra. Vajadzēja atpazīt arī dziesmu pēc melodijas un izturēt citus aizraujošus pārbaudījumus, piemēram, kā kapteiņu cīņa.

Pirmie zināšanās mērojās 1. klašu skolēni, tad 2. klašu skolēni, pēc tam 3. klašu skolēni.

Vērtības nemainās – mēs katrs mīlam Latviju!

Konkursu sagatavoja un vadīja sākumskolas MK vadītāja Karīna Burija.