Drošāks internets sākas ar tevi! Droša interneta ābece

22. marts, 2022

Katru gadu, arī šogad 8.februārī, Latvijā un vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē tika atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena #DID2022 ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”.

Katru gadu, arī šogad 8. februārī, Latvijā un vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē tika atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena #DID2022 ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā,  kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

Ogres Centrālās bibliotēkas (OCB)  Bērnu literatūras nodaļa aicināja skolēnus piedalīties radošajā konkursā “Droša interneta ābece”. Skolēnu uzdevums bija noskatīties īsfilmas “Aitu dzīve” par droša interneta lietošanu un, iedvesmojoties no filmiņās redzētā , izveidot plakātu par to, ko drīkst un ko nedrīkst darīt internetā,

Visi radošie darbiņi tiks apkopoti “Droša interneta ābecē”, kura būs apskatāma Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā.

Skatāmi arī OCB mājaslapā: https://www.ocb.lv/2022/03/02/nosledzas-drosa-interneta-menesis/

Paldies 1. a klases skolēniem par radošajiem darbiem un OCB par vienmēr interesantajiem konkursiem,  par pateicības rakstu un sarūpētajām dāvanām!

Anete Lasmane, 1.a klases audzinātāja