Ceļojums grāmatu pasaulē

24. aprīlis, 2021

Mēs dzīvojam digitālajā laikmetā. Mūsu ikdienu arvien vairāk piepilda datori, viedtālruņi un citas elektroniskās ierīces. Viedierīcēs ir atrodams praktiski viss – aizraujošas spēles, intresantas bildes, jaunākās ziņas. Digitālais laikmets diktē savus noteikumus!

Tehniskās iespējas aizvien biežāk aizvieto grāmatu lasīšanu.

Mēs nemanām, kā mūsu teikumi kļūst īsāki, to saturs arvien paviršāks, vārdos parādās kļūdas. Īsos teikumus aizvietojam ar kādu „smaidiņu” vai kustīgu animācijas bildīti.

Ar „smaidiņu” vien vairs nepārsteigsi! Toties ar izlasīto grāmatu, to daudzumu, savu personīgo grāmatu plauktiņu mājās var lepoties gan draugu, gan radu priekšā, gan arī gūt daudz labuma sev!

Ja prāto, kādu grāmatu lasīt, ieskaties 1.e klases skolēnu grāmatu krātuvītē, kur savai izlasītajai grāmatai katrs bērns ir uzzīmējis ilustrāciju.

Nekautrējies lasīt! Katra grāmata garantē spilgtas emocijas, līdzpārdzīvojumus varoņiem un negaidītus pavērsienus!

Liels paldies skolotājai Diānai Ķēniņai par video montāžu!

1.e klases audzinātāja Karīna Burija

Vēl raksti šajā kategorijā