“Baltais meža stāsts”

21. decembris, 2021

Sveiciens no Ogres sākumskolas Mūsdienu deju kolektīva “KARAMELES” visām grupām. Mēs turpinām dejot, gūstot prieku pašas un iepriecinot citus. Esam sagatavojušas Jums ziemīgu video deju. Filmēšana noritēja Ogres pilsētā, decembra sākumā, kad uznāca lielais sals, taču mums tas izdevās. Pašas meitenes arī izgatavoja katra savu vainagu, izmantojot un savācot dabas materiālus.  Liels PALDIES dejotāju mammām-rūķīšiem, […]

Sveiciens no Ogres sākumskolas Mūsdienu deju kolektīva “KARAMELES” visām grupām. Mēs turpinām dejot, gūstot prieku pašas un iepriecinot citus.

Esam sagatavojušas Jums ziemīgu video deju. Filmēšana noritēja Ogres pilsētā, decembra sākumā, kad uznāca lielais sals, taču mums tas izdevās. Pašas meitenes arī izgatavoja katra savu vainagu, izmantojot un savācot dabas materiālus. 

Liels PALDIES dejotāju mammām-rūķīšiem, kuras atbalstīja mūs šajā projektā – sasildīja ar tēju, sapucēja, aizveda, atveda, uzmundrināja, jo filmēšanas diena izvērtās ļoti gara, bet………prieku guvām gan pašas, gan pilsētas iedzīvotāji un viesi.

🙂 …ielejiet sev siltu tēju, vai kafiju  ar kādu piparkūciņu un izbaudiet MŪSU PASAKU !!!

Priecīgus un mierpilnus Jums Ziemas Saulgriežus.

Ar cieņu,

Linda Mangule

Ogres sākumskolas Mūsdienu deju kolektīva “KARAMELES” vadītāja

Vēl raksti šajā kategorijā