Auzās ir spēks!

28. oktobris, 2020

Arī mēs, Ogres sākumskolas 3.a klase un audzinātāja, pieteicāmies ”Putras” programmai un iekļuvām to 100 labāko 1. – 4 . klašu grupas vidū.

Pielikumi

Ik gadu 10. oktobrī tiek svinēta ”Putras” diena un oktobris tiek pasludināts par „Putras” mēnesi. Šogad „Putras” programma tiek veltīta labiem darbiem. Arī mēs, Ogres sākumskolas 3.a klase un audzinātāja, pieteicāmies ”Putras” programmai un iekļuvām to 100 labāko 1. – 4 . klašu grupas vidū, kas saņēma arī balvas no AS “Rīgas dzirnavnieks” – gardās „Herkuless Putras”, batoniņus, diplomus.

 Šogad „Putras” diena tiek veltīta labajiem darbiem, tad apvienojām patīkamo ar lietderīgo un izvēlējāmies kā labo darbu katrs iestādīt ozola zīli, lai izaugtu jauni ozoliņi, lai tie padarītu  apkārtni ne tikai zaļāku un skaistāku, bet arī tīrāku  gaisu.  Zināms, ka ozoli ir spēcīgākie Latvijas neskartās dabas spēka avoti. Ozoli ir enerģiju dodoši, izturīgi, cildeni un viedi koki.

Ozola zīles pamazām dīgst, par to skolēni ik dienas rūpējas, tās laistot. Ceram, ka pavasarī katrs jau varēs savu izlototo ozoliņu iestādīt savā piemājas apkārtnē.

Lai arī Jums izdodas veikt kādu labu darbu, ar kuru iepriecināsiet ne tikai sevi, bet darītu Latviju skaistāku un stiprāku!

Anete Lasmane, Ogres sākumskolas 3. a klases audzinātāja