Ar mīlestību

14. decembris, 2015

Ogres sākumskolā, jau vairākas dienas, skolēni ar saviem vecākiem gatavoja dažādas dāvaniņas, jo kā jau ierasts decembrī, mēs devāmies ciemos uz pansionātu „Ogre”. Šoreiz koncertā apvienojāmies kopā ar Ogres mūzikas skolēniem un pedagogiem. Skanēja flautas duets, mežragu kvartets, ģitāras, akardeona, klarnetes, vijoles un saksafona skaņas. Ar dzidrām balstiņām pansionāta zāli pieskandināja 5.klases skolniece Elizabete un 4.klases skolniece Anna!

DSCN1975Mums izdevās pārsteigt un sasildīt ar saviem priekšnesumiem pansionāta iemītniekus! Tas bija liels pārdzīvojums arī mūsu bērniem!

Tas, kurš dara labu citam, vēl vairāk dara labu pašam sev – ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa, ka padarīts labs darbs, pati par sevi sniedz lielu prieku. Tāpēc liels paldies visiem, kas sarūpēja dāvaniņas un apsveikumus- kliņģeri, piparkūkas, limonādi, konfektes, žurnālus, adītas zeķes, dziju, šokolādes, medu, ievārījumus un citas mīļas un gardas lietiņas! Paldies arī 2.a klases skolēniem un klases audzinātājai, kas jau no septembra , Labo darbu nedēļā iesāka audzēt telpaugus, lai tos varētu dāvināt uz Ziemassvētkiem pansionātam „Ogre”.

DSCN2000Mēs neviens neesam tik bagāti, lai novērstu trūkumu vai nelaimes, bet kopā mēs spējam to visu mazināt un dot kādam cerību un pārliecību, tāpēc iepriecināt steigsim arī Ogres sociālo māju dzīvojošos bērnus Ogrē, Indrānu ielā.

Par labdarību tiek saukts tikums, kad mīlestība, kādu mēs izjūtam katrs pret sevi, tiek pārnesta uz citiem cilvēkiem, ar kuriem mūs nesaista draudzības vai radniecības saites, pat uz pilnīgi mums nepazīstamiem cilvēkiem, pret kuriem mums nav nekādu saistību un no kuriem mēs neceram neko saņemt.

Paldies Ogres sākumskolas skolēniem, vecākiem un pedagogiem, kas vienmēr ir mudinājuši padomāt par citiem, kam varbūt neklājas tik labi. Paldies Ogres Mūzikas pedagogiem par atbalstu!

Tas, ka kaut vienu reizi kādam palīdzam, mums pašiem neko nemaksā, bet iedod tik ļoti daudz!

Mierīgus un sirds siltus Ziemassvētkus vēlot,
direktores vietniece Aija Sirsniņa.