Amanda Vilciņa TV erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”

3. oktobris, 2017

Oktobrī TV erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” piedalīsies 6.d klases skolniece Amanda Vilciņa.

No piektdienas, 6. oktobra, LTV1 ēterā plkst.19.05 atgriezīsies iemīļotā un populārā skolēnu erudīcijas spēle “Gudrs, vēl gudrāks”. Pirmie spēli uzsāks sesto klašu skolēni , kuriem līdz š.g. 4.septembrim bija  jāiesūta pieteikuma anketa. Mūsu skolas 6.d klases skolniece Amanda Vilciņa pieteikuma anketu jau bija nosūtīju augusta nogalē. Un septembra sākumā saņemot ziņu,ka ceļš uz pusfinālu ir vaļā ,sniedza Amandai  pietiekami lielu uztraukumu, kā arī prieku.

Šogad LTV raidījumā “Gudrs, vēl gudrāks” spēles noteikumi nemainīgi – skolēni sacentīsies studijā, līdzi ņemot savu iemīļotāko skolotāju un uzticamākos klases biedrus, bet skatītāji savas zināšanas varēs pārbaudīt,  mēģinot atbildēt uz jautājumiem vai spēlējot “Gudrs, vēl gudrāks” aplikāciju savos viedtālruņos vai planšetēs.

Kopā ar Amandu uz ierakstu LTV1 devās viņas izvēlētā latviešu valodas un literatūras  Jolanta Bardovska, kā arī veiksmīgi izdevās sakārtot visas skolas lietas,lai atbalstītāju vidū būtu Amandas klasesbiedri un klases audzinātāja Laila Daudziņa.

Raidījums,kurā piedalījās Amanda būs skatāms š.g. 13. oktobrī.

Paldies Vilciņu ģimenei par sarūpēto kārumu mācību priekšmetu  skolotājiem, kuri ikdienā sniedz zināšanas Amandai!

Informāciju sagatavoja,
latviešu valodas un literatūras skolotāja Jolanta Bardovska