6.b klases pirms brīvlaika nedēļa

27. oktobris, 2016

6.b klases notikumiem bagātā pirms brīvlaika nedēļa. Piedalījāmie pārgājienā, Mamma Daba projekta ietvaros, braucām uz Rīgu, kā arī labo darbu nedēļas laikā apciemojām Ogres dzīvnieku patversmi.

Saites

6b_pargajiena

Pirmdienas rīts, 17. oktobris, iesākās ar militāri patriotiskās audzināšanas pārgājienu “Sagaidot Juglas kauju 99. gadadienu”. Pārgājienā kopā piedalījās vairāk par 700 skolēniem no Ogres un Ikšķiles novadu skolām. Redzējām militārās tehnikas un aprīkojuma paraugdemonstrējumus, klausījāmies vīru kopas „Vilki” dziedājumu, piedalījāmies sagatavotajās atjautības un veiklības aktivitātēs, kā arī nobaudījām karavīru azaidu – putru un siltu tēju.

Trešdien, 19. oktobrī, Mamma Daba projekta ietvaros, braucām uz Rīgu. Reizē ar jaunā mācību gada sākumu Mežaparka Lielās estrādes telpās darbu ir atsākusi Latvijas meža nozarei veltītā izstāde „Iepazīsties – koks!”. Šajā izstādē, zinoša gida pavadībā, uzzinājām atbildes uz jautājumiem, kas ir koks, kāpēc ir labi to audzēt un kāpēc ir labi to nocirst, kādā veidā koku mēs ikviens ēdam, kā mēs to velkam mugurā un kāpēc koks ir neatņemama mūsdienu automašīnu daļa.

Par labu tradīciju mūsu skolā ir kļuvusi – labo darbu nedēļa. Ceturtdiena, 20.oktobris, mūsu klasei sanāca īpaši emocionāla diena. Savu ķepu uz 6.b klases sirdīm uzlika Ogres patversmes dzīvnieki. Sen lolotā ideja par dzīvnieciņu apciemošanu beidzot piepildījās. Neskatoties uz to, ka rudenī apmeklētāju patversmē netrūkst, dzīvnieku mīlestības un siltuma pietika arī mums. Ar prieku aiznesām dzīvniekiem barību, pabarojām un domās arī apmīļojām tos. Satraukti un emociju pārpildīti, devāmies atpakaļ uz mājām. Katram no mums karstākā vēlēšanās, lai visiem patversmes dzīvnieciņiem noteikti atrastos siltas mājas un mīloši saimnieki. Vai tas piepildīsies, protams, atkarīgs tikai no mums pašiem!
Piekusuši, tomēr gandarīti par paveikto, 6.b klase devās rudens brīvlaikā.

Rakstu sagatavoja 6.b klases audzinātāja Maruta Dudkina