4.a un 5.e klašu skolēni “Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2022” dalībnieki Ogrē

23. maijs, 2022

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcijas” (CSDD) Latvijas skolu un skolēnu izzinošām velo sacensībām „Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2022” mērķis ir atbalstīt un iedrošināt skolēnus kļūt par zinošiem, tolerantiem un atbildīgiem jaunajiem satiksmes dalībniekiem.

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcijas” (CSDD) Latvijas skolu un skolēnu  izzinošām velo sacensībām „Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2022” mērķis ir atbalstīt un iedrošināt skolēnus kļūt par zinošiem, tolerantiem un atbildīgiem jaunajiem  satiksmes dalībniekiem.

”Jauno satiksmes dalībnieku forums” šogad notiks trīs kārtās. 1.kārta- valsts reģionālās sacensības maijā. Tām sekos Latvijas fināla sacensības Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 1. jūnijā. Savukārt, trešā kārta – Latvijas izlases sagatavošanās un dalība Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās – notiks Horvātijā, Zadarā, septembra beigās, pulcējot labākos jaunos velosipēdistus no visas Eiropas.

4. a un 5.e klases skolēni Ogres novada sacensībās piedalījās 19.maijā  Ogrē. Sacensībās katra dalībnieka sniegums tika vērtēts individuāli. Skolēniem tika pārbaudītas zināšanas  satiksmes drošībā un noteikumos, pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanā un velosipēda uzbūvē, kā arī tika piedāvāti velosipēda vadīšanas meistarību pārbaudījumi, kas imitē sarežģītākās situācijas ceļu satiksmē. Izcilas zināšanas ceļa satiksmes noteikumos deva iespēju  iegūt velosipēda tiesības.

Skolēni, piedaloties sacensībās,  pavadīja izglītojošu un interesantu dienu  kopā ar saviem klasesbiedriem un pārējiem sacensību dalībniekiem. Katrs dalībnieks no organizatoriem saņēma pateicību un krekliņu ar Jauno satiksmes dalībnieku forums 2022” logo un uzrakstu,arī skolotāji saņēma pārsteigumbalvas.

Atliek gaidīt tikai rezultātus!

4.a un 5.e klases audzinātājas Līga Bužere un Jolanta Bardovska