Informatīvā tikšanās topošo pirmklasnieku vecākiem

27. janvāris

Ogres sākumskola 2020./2021.m.g. pirmklasnieku vecākus gaidīs skolā 30. janvārī.

Tuvojoties 1. februārim, kad vispārējās izglītības iestādēs sāksies izglītojamo reģistrēšana 1. klasei 2020./2021. mācību gadam, Ogres pilsētas skolās tiks organizētas informatīvās tikšanās topošo pirmklasnieku vecākiem.

Ogres sākumskola 2020./2021.m.g. pirmklasnieku vecākus gaidīs skolā 30. janvārī:

• 9.45 – 11.10 – vizīte skolā “Ieskaties nākotnē!”.
  • 18.00 – informatīvā tikšanās skolas aulā.

Tikšanās ietvaros vecākus informēsim par mācību procesu, individuālajām un ārpusstundu nodarbībām skolā, lai mēs varētu vienoti atbalstīt bērnu intereses un veiksmīgi sadarboties.

Ogres novada izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Sandra Grunte informēs par aktualitātēm izglītībā un kārtību, kādā vecākiem jāreģistrē bērns uzņemšanai 1. klasē.

Uz tikšanos skolā!